Kuchyňské studio

Ke všem kuchyňským linkám zajišťujeme dopravu kuchyňských linek na místo určení a odbornou montáž našimi pracovníky s dlouholetou praxí.

POZOR AKCE  - počítačový návrh ZDARMA,

 

1) LEVNÉ KUCHYŇSKÉ LINKY-KOMPLETY

Jedná se o kuchyňské linky které jsou vyráběny jako komplety, většinou se jedná o rozměr 180 , 240  popřípadě 260.
U těchto kuchyňských linek jsou rozměry skříněk přímo dané. Většinu kuchyní z naší nabídky však lze rozšířit o další skříňky.

2) KUCHYŇSKÉ LINKY - SÉRIOVÉ

Jedná se o sektorové kuchyňské linky, které se skládají z různých druhů skříněk (rozměry skříněk jsou pevně dané, nelze je upravovat). Tyto kuchyňské linky od firmy Bog Fran jsou vysoce kvalitní za příznivé ceny.
Možnost výběru z 25 druhů dvířek a různých odstínů pracovních desek. Návrh Vám zhotovíme na počkání u nás na prodejně (nutno přinést s sebou půdorys či přesné rozměry kuchyně).

3) KUCHYŇSKÉ LINKY - ZAKÁZKOVÉ

Jedná se o kuchyňské linky, které je možné upravit na míru dle Vašich představ. Stačí zajít k nám na prodejnu a donést půdorys (nebo rozměry) kuchyně, kde budou přesně zakreslené míry.

Možnost výběru velkého množství dvířek (MDF, laminových či hliníkových), dezénů dvířek, výplní dvířek, úchytek, pracovních desek, různých kuchyňských doplňků, dřezů, drátěný program, hliníkový program, osvětlení kuchyňských linek.
Po konečné verzi návrhu spočítáme přesnou cenu kuchyňské linky. Kuchyňské spotřebiče můžete mít buď vlastní, nebo Vám můžeme nabídnout kuchyňské spotřebiče různých značek.
Dodání těchto kuchyňských linek je obvykle 4 - 6 týdnů.

 
Slevové letáky Sledujte akce a prohlédněte si PDF verze akčních letáků.

Dřevočal 1+1

Platí do 31.03 2018
Dřevočal TOP

Platí do 31.03 2018
Dřevočal Akce

Platí do 31.03 2018
Blanář

Platí do 31.03 2018